fbpx

Kancelaria podatkowa Księga

Kancelaria Podatkowa Księga

Na rynku firm świadczących usługi tworzy się coraz większe zapotrzebowanie na usługi księgowe. Spowodowane jest to głównie tym, że wiele osób zakłada działalność freelancerską - zwaną też firmą jednoosobową. Także niewielkie zakłady i sklepy często decydują się powierzyć swoją księgowość instytucji zewnętrznej. Przeciętny "Kowalski" natomiast najbardziej kojarzy usługi podatkowe gdy przychodzi czas na rozliczenia PIT. Warto wtedy wiedzieć gdzie i do kogo się zwrócić w sytuacji kiedy potrzebna będzie pomoc związana z księgowością. Obecnie kancelaria podatkowa świadczy szeroki zakres usług związanych z pomocą w prowadzeniu i zakładaniu działalności. Zakres usług kancelarii jest niezwykle szeroki od prowadzenia księgowości aż po skomplikowane analizy finansowe.

Pomoc na początek

Wiele osób rozpoczynających działalność nie wie od czego zacząć. Pomysł na biznes to tylko ułamek do własnej firmy. Przyszły przedsiębiorca przy rejestracji działalności często zostaje zasypany mnóstwem informacji, z czego wiele jest zupełnie nie związanych z jego kierunkiem. Z braku wiedzy może być odsyłany od urzędu do urzędu, co pochłania czas, energię i często też zniechęca. Dlatego też o wiele lepiej powierzyć to zadanie specjalistom. Kancelaria podatkowa Księga zajmuje się pomocą w takich sytuacjach.

Nasza wykwalifikowana i doświadczona kadra po dokładnym, ale konkretnym wywiadzie z klientem jest w stanie określić finansowy szkic przyszłego przedsiębiorstwa. To bardzo ważne, gdyż każdą spółkę określa się na podstawie wielu kryteriów, od których zależą przyszłe koszta. Ponieważ pomagamy w zakładaniu działalności, Wy, nasi klienci możecie skupić się na rozwoju i być pewni że nie zostaniecie niemile zaskoczeni przez zmieniające się przepisy czy brak wiedzy.

Rozliczenia PIT

Tak jak wspomnieliśmy na początku usługi kancelarii podatkowej to nie tylko wsparcie dla biznesu, ale także dla każdego podatnika. Co prawda w internecie jest wiele poradników ułatwiających roczne rozliczenie, ale bazują one na szablonowych sumach i sytuacjach. Nie zawsze musi się to pokrywać z faktycznym stanem. Nieodpowiednio wypełniony PIT może narazić na niepotrzebne straty. Nie każdy bowiem ma świadomość jakie przysługują mu ulgi, a należy pamiętać że to Wasze pieniądze, ciężko zarobione, więc warto o nie zadbać. Polskie przepisy podatkowe nieustannie się zmieniają, a niewiedza może czasami słono kosztować. O ile drobne pomyłki i uchybienia są korygowane bez konsekwencji, o tyle większe błędy bywają podstawą do kar.

Zdając się na naszą pomoc, macie Państwo pewność rozliczenia najbardziej korzystnego dla Was. W zależności od preferencji i potrzeb, oferujemy możliwość kontaktu zdalnego, dzięki czemu oszczędzamy Wasz czas.

Dla firm

Czasy kiedy w każdej firmie księgowa zajmowała się prowadzeniem rozliczeń i nadzorem nad "cyferkami" dawno przeszły do lamusa. Posiadanie własnej kadry księgowej to często koszty przerastające drobne przedsiębiorstwa. Nic dziwnego, bowiem prawo podatkowe i przepisy z nim związane dynamicznie się zmieniają. Wymaga to ciągłego dokształcania pracowników. Również poszerzanie teamu wiąże się z kosztami, a nie daje gwarancji że nowi podołają zadaniu.

Zupełnie inaczej jest przy stałej współpracy z nami. Państwo, nasi klienci płacą za konkretną usługę i zupełnie nie muszą przejmować się przepisami, zmianami, kadrą. Co więcej, rozumiemy jak bardzo cenny jest Wasz czas i dlatego odbieramy sami odbieramy dokumenty. Z góry ustalony harmonogram działań stwarza poczucie bezpieczeństwa i spokoju. Jednocześnie można w razie potrzeb negocjować ustalenia, tak aby wszystko odbywało się korzystnie dla dokumentacji i firmy. Nasi pracownicy mogą również reprezentować Waszą firmę przed urzędami. W celu złożenia zapytania zapraszamy na naszą stronę, gdzie jest specjalnie przygotowany formularz. Im bardziej będzie on odzwierciedlał Wasze potrzeby, tym trafniej wycenimy usługę. Przypominamy również że jesteśmy elastyczni i do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie, dlatego też istnieje możliwość negocjacji.

Sprawy podatkowe

Jedną z gałęzi księgowości są sprawy podatkowe, ich rodzaje, terminowość odprowadzania. Nasza kancelaria podatkowa także się tym zajmuje. Wiele firm powierza nam swoje sprawy, ponieważ korzystniej jest im zlecić to fachowcom, mieć gwarancję, że zostaną odprowadzone odpowiednie stawki. Mamy w życiu codziennym do czynienia z różnymi rodzajami podatków. Każdy z nich musi być przekazany w odpowiednim terminie. Przyjmując zlecenie od osoby prywatnej lub prowadzącej swoją własną działalność gospodarczą, zapewniamy prawidłowe i terminowe przekazanie środków oraz ich zaksięgowanie. Klienci nie muszą się o to martwić, a swój czas przeznaczyć mogą na załatwianie spraw związanych z prowadzoną działalnością. Kancelaria Podatkowa Księga świadczy usługi na terenie całego województwa małopolskiego. Posiadamy licencję ministra Finansów na prowadzenie kompleksowych usług rachunkowo-finansowych i gospodarczych. W razie potrzeby istnieje możliwość odbierania i dowożenia gotowej dokumentacji do siedziby klienta lub pod wskazany adres. Z nami zawsze można się dogadać i ustalić najkorzystniejsze warunki pracy, także te finansowe.

Dbamy o to aby nasi zleceniodawcy byli zadowoleni z naszych usług. Zmiany wprowadzane w przepisach zmuszają nas także do uczestnictwa w dodatkowych szkoleniach, na których poznajemy prawidłowe funkcjonowanie i zasady wdrażania w życie nowych zmian. Wszystko to robimy dla naszych klientów. Chcemy aby mieli pewność, że otrzymują od nas profesjonalnie sporządzone dokumenty w odpowiednim terminie. Zapewniamy, że wszyscy są dla nas tak samo ważni. Przychodzą z różnymi sprawami i dlatego należy każdą osobę traktować indywidualnie. Wiele osób jest zadowolonych i poleca nas swoim znajomym. Bardzo nas ten fakt cieszy, dlatego zapraszamy do naszej kancelarii.