fbpx

Korzystna oferta Księgi

Korzystna oferta Księgi

Zadaniem naszej kancelarii jest księgowość i optymalizacja podatkowa, aby pomagać Państwu w zakresie prowadzenia działalności, a także indywidualnych rozliczeń dla osób prywatnych. Nasz zespół tworzą ludzie z odpowiednim wykształceniem i pasją, dzięki której rozwijają się zawodowo. Systematycznie poszerzamy naszą wiedzę, zarówno na szkoleniach jak i samodzielnie zgłębiając przepisy. Dziedzina którą się zajmujemy jest szczególnie wymagająca. Z jednej strony obowiązek bycia na bieżąco, z drugiej ogromne zaufanie klientów którego nie możemy zawieść. Mamy jedno prawo, jednak tajemnica kryje się w umiejętności jego stosowania. Odpowiednia znajomość i kierunkowanie do potrzeb biznesu potrafi znacząco wpłynąć na finanse i dalszą karierę.

Nasza oferta

Kancelaria podatkowa Księga oferuje fachową i rzetelną pomoc w wielu dziedzinach działalności, już nawet na etapie zakładania jej. Dowodem na najwyższą jakość naszych usług jest licencja ministra Finansów.

Oferujemy: • prowadzenie ewidencji ryczałtowych, między innymi ewidencji podatku od towarów i usług, obsługę pracowników,
• rozliczenia z Urzędami,
• prowadzenie księgi przychodów i rozchodów,
• ewidencje kosztów i przychodów, środków trwałych,
• prowadzenie ksiąg handlowych zarówno głównych jak i pomocniczych,
• obsługę kadrowo-płacową,
• imienne raporty osób ubezpieczonych,
• wypełnianie deklaracji podatkowych oraz ZUS
• rejestracje działalności na podstawie pełnomocnictw notarialnych

Szerokie spektrum naszych usług potwierdzone jest doświadczeniem i zadowoleniem naszych klientów. Aktywna działalność i odpowiedź na potrzeby rynku usług księgowych sprowokowała nas do oferowania znacznie więcej niż przeciętne biuro. Rozumiemy że troskliwy przedsiębiorca poświęca każdą chwilę swojej firmie i pracownikom. Niewielu w tym zabieganiu znajduje czas na odwiedzanie urzędów i załatwianie spraw typowo biurowych, dlatego my oferujemy odbiór dokumentów. Jeżeli są Państwo zainteresowani naszymi usługami zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub za pomocą formularza znajdującego się na stronie. Z pewnością znajdziemy rozwiązanie najlepsze dla Państwa!

Kreatywna księgowość

Głównym celem naszego biura rachunkowego jest pomoc każdej osobie z jak najbardziej dla niej pozytywnym skutkiem. Zdajemy sobie sprawę iż czasy w których żyjemy wymagają elastyczności. Zarówno firmy, jak i osoby prywatne traktujemy indywidualnie. Nie ma szablonu działalności, identycznych przypadków ani standardowych rozwiązań. Od początku działalności postawiliśmy na Wasze zadowolenie, szukając rozwiązań finansowych. W sprawnej obsłudze z powodzeniem korzystamy ze sprawdzonych rozwiązań, ale i także udogodnień nowoczesnej technologi. Dzięki doskonałemu kontaktowi telefonicznemu, a także za pośrednictwem internetu mogą Państwo uzyskać darmową poradę czy też rozwiać wątpliwości za pomocą maila. Z pewnością jest to oszczędność czasu i pieniędzy. Korzystając z naszych usług macie Państwo pewność terminowej realizacji zleceń, redukcji kosztów, a także gwarancję optymalizacji ryzyka. Wszystko to dziś owocuje zaufaniem i polecaniem kolejnym klientom.

Korzystne ceny

Każdy klient naszego biura rachunkowego może liczyć na korzystne dla niego rozliczenie powierzonej nam usługi. Dotyczy to zarówno osób prowadzących własną działalność gospodarczą, a także prywatnych, które przychodzą do nas z różnymi sprawami. Wszystkich traktujemy jednakowo i z takim samym zaangażowaniem. Przychodzą do nas osoby z różnymi sprawami, staramy się każdego obsłużyć jak najlepiej. Zdajemy sobie sprawę z ciągłych zmian przepisów, w związku z tym bacznie śledzimy ich interpretacje aby być na bieżąco. Jesteśmy biurem, cieszącym się zaufaniem, staramy się więc nikogo nie zawieść. Klient jest dla nas najważniejszy, dlatego też proponujemy profesjonalne i kompleksowe usługi. Nie jesteśmy jedynym biurem rachunkowym w mieście, wiemy o tym doskonale dlatego ustaliliśmy cennik korzystny dla obu stron. Z tego co słyszymy wszyscy są bardzo zadowoleni z jakości prowadzonych przez nas spraw. Nie zdarzyły się jeszcze nigdy sytuacje, abyśmy popełnili jakieś poważne błędy. Po prostu potrafimy doskonale analizować nowe przepisy. Zamówioną mamy prenumeratę wszystkich Dzienników Urzędowych oraz biuletynów informacyjnych. W naszej pracy to podstawa. Musimy być z tym na bieżąco, w każdym temacie jaki oferujemy naszym usługobiorcom. Zapraszamy do nas, profesjonalnie i w korzystnej cenie załatwią Państwo swoje sprawy. Cieszymy się z tego, że stale wzrasta liczba naszych klientów, którzy nam zaufali powierzając w nasze ręce swoje sprawy.